TK Classics

Teniski klub Classics formiran je 1998 godine. Osnivači su bili Svetislav Karlović, Radivoj Trbojević i Milan Slavković.
TK Classics je aktivan član TSB i TSS. U klubu je do sada organizovano preko 200 turnira sa preko 4000 dece od 5 do 18 godina. Kroz školu tenisa TK Classics-a prošlo je preko 2000 dece.
Kod nas su trenirali Ana Ivanović, Ana Jovanović, Janko Tipsarević, Tamara Čurović a i Novak Djokovic nekoliko puta.

Predsednik kluba, Milan Slavković, predsednik je i skupštine TSB i član izvršnog odbora TSS.

Klub poseduje 3 teniska terena (šljaka) koji se koriste i u letnjem ali i u zimskom periodu. Tada se natkrivaju teniskim balonima tako da se može igrati tenis preko cele godine.

Pored tog klub ima i halu sa drvenom konstrukcijom u kojoj se nalazi veštačka trava i može se igrati i fudbal i tenis.
Klupska kuća sa kaficem i svlacionicama su prava mala Oaza zelenila. Tu se mogu organizovati i razne proslave, dečiji rodjendani.
Telefon za rezervacije sezonskih termina i školu tenisa je 063201813 a telefon za pojedinačne rezervatu termina je 0693192567.